Optimato

Svoboda se pro Barču stala

Barča se v Optimatu stará o webdesign a grafiku
největší životní výzvou
 
Barča se v Optimatu stará o webdesign a grafiku. Do návrhů logotypů a propagačních materiálů vkládá obrovský kus srdce a pracně nasbírané zkušenosti. Da Vinci webových prezentací, při tvorbě firemní identity používá zdravý selský rozum a životní nadhled. S klienty jedná na rovinu, v práci nekompromisně pečlivá. Ráda dotahuje věci do konce. 
 
Když pracuje s barvami, tvary a rozmístěním prvků, umí popustit uzdu své fantazii. Nerada vidí věci černobíle, svět jedniček a nul se jí zdá příliš fádní a málo kořeněný. Odpůrce zbytečností a klišé mající neustále na paměti, že v jednoduchosti je krása. 
Šťastná si Barča připadá, když cítí pevnou půdu pod nohama, vítr v zádech a slunce nad hlavou
V duchu antické kalokagathie
Velkou Barčinou oporou se stal králík Flíček. Miluje jeho hravou a mnohdy umíněnou povahu. Život v uspěchaném městě by jí bez této nevinné a věrné duše připadal prázdný. Barča ráda odjíždí do hor, kde si připadá volná jako pták. Při každém pohledu do údolí se zhluboka nadechne a zažívá harmonický pocit beztíže. Umí se radovat z maličkostí, je vděčná za dobré přátele, s nimiž si dennodenně uvědomuje, že vše špatné je k něčemu dobré. Baví ji moderní architektura, oděvní návrhářství a rocková hudba 60-80. let. Principy čínské medicíny a akupunktury, do nichž se snaží nahlédnout, ji svou monumentalitou nepřestávají udivovat. 

Projekty, na kterých Barča pracovala

Žádné články nejsou k dispozici.

Náš tým

Jirka kope jako Pelé Kateřina miluje brzká ránaSvůj život Petr zasvětilOpravdové štěstí je pro Marii to,Pavel miluje rychlý auta Zahrada je pro NinuOndra má rád každou cestuMartin do toho rád buší Štěpán dokáže ocenit i to,Kamil si rád postavíMarie a její čtyřnohý přítel
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
ŠtepánBarčaSkaldaPavelOndraMartinNinaPavlaKamilKateřina
telefon603 579 377