Optimato

Jirka kope jako Pelé

Jiří pracuje v Optimatu jako kodér a programátor
nejen za náš tým
 
V Optimatu pracuje jako kodér a programátor. Při zpracovávání grafických návrhů, kódování stránek a programování webových aplikací uplatňuje svoje analytické myšlení, vypěstovanou píli i zdravě kritického ducha. Počítačový polyglot, který mluví jazyky HTML, XML či PHP. S milovaným i nenáviděným JavaScriptem dokáže web pořádně rozhýbat.
 
V kolektivu platí za ochotného rádce. U klientů známý hlavně jako programátor na telefonu. Zodpovědný a usměvavý pohodář. Donchuán v mezích zákona. V Optimatu od doby, co ještě Žižka viděl na obě oči. 
Jirka je fotbalista tělem i duší
Fotbalista tělem i duší
Jirka je týmový hráč se smyslem pro fair play, chutí spolupracovat a naslouchat. Jedním z jeho mnoha snů je navštívit fotbalové utkání anglické Premier League, na vlastní kůži pocítit bouřlivou atmosféru na tribuně a užít si velkolepou podívanou na hřišti. Fanoušek Arsenalu, Chelsea a populárního seriálu Okresní přebor. Když zrovna neprogramuje nebo neběhá po trávníků v kopačkách, skanduje v kotli hradeckých Votroků na všech domácích utkáních a občas i venku. Na pohybu se stal Jirka doslova závislý. Po práci utíká do fitka, na bazén nebo ricochet. Je neporazitelný ve stolním tenise a na bruslích rychlý jako blesk. Baví ho fotografovat, chodit do divadla a cestovat. Sní o tom, že si s kamarády projede legendární americkou Route 66 a navštíví národní parky v její blízkosti.

Projekty, na kterých Jiří pracoval

Žádné články nejsou k dispozici.

Náš tým

 Kateřina miluje brzká ránaKamil si rád postavíMarie a její čtyřnohý přítelPavel miluje rychlý auta Svůj život Petr zasvětilZahrada je pro NinuOpravdové štěstí je pro Marii to,Svoboda se pro Barču stalaMartin do toho rád buší Ondra má rád každou cestuŠtěpán dokáže ocenit i to,
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 15 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
NinaSkaldaKateřinaŠtepánMartinPavelKamilOndraPavlaBarčaMichalPavla
telefon603 579 377