Optimato

KNIHY DOBROVSKÝ

Zpět na přehled článků
Web předního českého knihkupce
Projekt internetové prezentace knižních novinek pro KNIHY DOBROVSKÝ je postaven na unikátním obsahu. Poskytuje informace o významných autorech, zajímavých soutěžích a slevových akcích.
 
Upozorňuje české čtenáře na připravované autogramiády a besedy pořádané zejména v Brně, Praze a Ostravě. Z uskutečněných kulturních akcí navíc přináší zajímavé
reporty doplněné bohatou fotogalerií. Redesign webu pro síť knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ plní také vysoké nároky na moderní a funkční design. 
 
Jeho devízami je kromě zajímavého a aktuálního obsahu z oblasti literatury zejména řada uživatelských funkcí či komplexní služby propracované optimalizace pro vyhledávače.
Knihy Dobrovský
Realizováno:  2012
Zobrazitwww.knihydobrovsky.czExterní odkaz

Profil klienta

KNIHY DOBROVSKÝ se řadí mezi jednoho z největších knihkupců u nás. Tato rozsáhlá síť knihkupectví, čítající celkem 15 prodejen na mnoha místech České republiky, se specializuje na prodej rozsáhlého knižního a doplňkového sortimentu.

Patří mezi významné zprostředkovatelesetkávání veřejnosti s populárními osobnostmi ze světa literatury. KNIHY DOBROVSKÝ tak zcela zásadním způsobem zvyšují povědomí o aktuálním literárně-kulturním dění nejen u nás, ale i v zahraničí.
 
Koncepce nové webové prezentace českého knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ je postavena na prezentaci novinek a bestsellerů z tuzemského i světového knižního trhu.

Použité technologie

K použitým technologiím při tvorbě webu zaměřeného na knižní novinky a bestsellery patří značkovací jazyk HTML, programovací jazyk PHP, MySQL databázový systém a CSS kaskádové styly.
 
V rámci řešení byl také implementován marketingový a publikační systém Animáto, který splňuje vysoké nároky na jednoduchou editaci obsahu webu.  
 

Dodané služby

  • webdesign a koncepční řešení projektu
  • redakční systém
  • servis a technický dohled, aktualizace technického řešení
 Získat nezávaznou nabídku
Získat nezávaznou nabídku
Pošlete nám prosím kontakty na sebe, ozveme se obratem a připravíme nezávaznou nabídku.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 15 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
NinaKamilŠtepánKateřinaPavelPavlaPavlaMichalBarčaSkaldaOndraMartin
telefon603 579 377