Optimato

Opravdové štěstí je pro Marii to,

Marie pracuje v Optimatu jako marketingový poradce
které může sdílet s ostatními
 
Marie pracuje v Optimatu na pozici marketingového poradce. Oslovuje nové zákazníky a navazuje s nimi spolupráci v oblasti internetového marketingu a výroby webů. V rámci péče o stávající klienty zprostředkovává odborné konzultace, domlouvá rozsah a náplň dílčích prací a zajišťuje podklady pro administrativu. Součástí koordinace svěřených kampaní je také pravidelné informování klientů o aktuálních produktech či službách. 

Na její práci, které se věnuje již řadu let, ji nejvíce baví osobní jednání s klienty. Jejich obchodní úspěch a spokojenost ve tváři je pro Marii tou nejlepší odměnou a motorem, který ji žene neustále dopředu. 

Marii naplňují setkání a rozhovory s lidmi
Srdce na dlani, rozum v hrsti
Když se Marie nevěnuje své práci, chodí ráda do přírody. Volný čas tráví četbou oblíbených knih. Cítí se dobře ve společnosti své milované rodiny a báječných přátel. Pohlazením po duši a velkou inspirací jsou pro ni setkání s lidmi starší generace. Čas a porozumění, které jim věnuje, jí oplácí velkou dávkou životní moudrosti, skromnosti a nadhledu, nad kterými Marie mnohdy jenom žasne.

Náš tým

Štěpán dokáže ocenit i to,Pavel miluje rychlý auta Zahrada je pro Ninu Kateřina miluje brzká ránaKamil si rád postavíSvůj život Petr zasvětilMarie a její čtyřnohý přítelSvoboda se pro Barču stalaOndra má rád každou cestuJirka kope jako PeléMartin do toho rád buší
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
MartinOndraBarčaKateřinaŠtepánPavelSkaldaPavlaNinaKamil
telefon603 579 377