Optimato

Opravdové štěstí je pro Marii to,

Marie pracuje v Optimatu jako marketingový poradce
které může sdílet s ostatními
 
Marie pracuje v Optimatu na pozici marketingového poradce. Oslovuje nové zákazníky a navazuje s nimi spolupráci v oblasti internetového marketingu a výroby webů. V rámci péče o stávající klienty zprostředkovává odborné konzultace, domlouvá rozsah a náplň dílčích prací a zajišťuje podklady pro administrativu. Součástí koordinace svěřených kampaní je také pravidelné informování klientů o aktuálních produktech či službách. 

Na její práci, které se věnuje již řadu let, ji nejvíce baví osobní jednání s klienty. Jejich obchodní úspěch a spokojenost ve tváři je pro Marii tou nejlepší odměnou a motorem, který ji žene neustále dopředu. 

Marii naplňují setkání a rozhovory s lidmi
Srdce na dlani, rozum v hrsti
Když se Marie nevěnuje své práci, chodí ráda do přírody. Volný čas tráví četbou oblíbených knih. Cítí se dobře ve společnosti své milované rodiny a báječných přátel. Pohlazením po duši a velkou inspirací jsou pro ni setkání s lidmi starší generace. Čas a porozumění, které jim věnuje, jí oplácí velkou dávkou životní moudrosti, skromnosti a nadhledu, nad kterými Marie mnohdy jenom žasne.

Náš tým

Svoboda se pro Barču stalaOndra má rád každou cestuMartin do toho rád buší Kamil si rád postavíPavel miluje rychlý auta Zahrada je pro Ninu Kateřina miluje brzká ránaŠtěpán dokáže ocenit i to,Svůj život Petr zasvětilMarie a její čtyřnohý přítelJirka kope jako Pelé
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 15 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
MartinŠtepánPavlaKamilNinaPavlaKateřinaBarčaSkaldaOndraMichalPavel
telefon603 579 377