Optimato

Martin do toho rád buší

Martin pracuje v Optimatu jako grafik a webdesignér
jako hluchej do vrat
 
Martin se v Optimatu stará o webovou grafiku a design. Do tvorby grafických návrhů internetových stránek se pouští s vervou a totálním nasazením. Citu pro detail a fantazie, která nezná hranic, má na rozdávání. Nové postupy a aktuální trendy z oblasti grafiky a webdesignu nasává jak houba.

Baví ho tvořit, vymýšlet a překvapovat. Je spokojený, když se na poli kreativity může posouvat stále vpřed. Z tíživého stereotypu, bezobsažných floskulí a vyčpělého klišé mu naskakuje husí kůže. 

Ve zkušebně je Martin jako doma
Ve zkušebně jako doma
Martin je nejen ceněnou posilou našeho grafického týmu, ale i talentovaným bubeníkem. Sousedské vztahy se rapidně zhoršily v jeho třinácti letech, kdy krabice od bot vyměnil za bicí soupravu. Umělecké sklony se u něj projevují i mimo kancelář. Myš a monitor pak ochotně vymění za štětec a malířské plátno. Vyznavač aktivního odpočinku, MTB a SNB. Nadaný kuchař a nadšený cestovatel, jehož baví dělat věci, za kterými je vidět kus dobře odvedené práce. Nebezpečně nakažlivý životní optimista se sklony k recesi a sebeironii. Podívejte se na Martina v akci.

Projekty, na kterých Martin pracoval

Žádné články nejsou k dispozici.

Náš tým

Pavel miluje rychlý auta  Kateřina miluje brzká ránaOndra má rád každou cestuOpravdové štěstí je pro Marii to,Kamil si rád postavíJirka kope jako PeléZahrada je pro NinuSvoboda se pro Barču stalaŠtěpán dokáže ocenit i to,Marie a její čtyřnohý přítelSvůj život Petr zasvětil
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 15 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
PavlaPavelSkaldaBarčaMichalKateřinaNinaPavlaOndraŠtepánMartinKamil
telefon603 579 377