Optimato

Ondra má rád každou cestu

Ondra pracuje v Optimatu jako vývojář
která někam vede
 
Ondra pracuje v Optimatu jako vývojář. Programuje pokročilejší aplikace a funkce na míru. Stará se o vývoj redakčního systému. Informatik-vizionář, jednou nohou v budoucnosti, který vymýšlí nová a efektivnější řešení. Náročné požadavky našich klientů přijímá statečně, nenechá se vyvést z rovnováhy. 

Logik a stratég se schopností deduktivního myšlení, hromadou zkušeností a bezbřehým intelektem. Při jednání s klienty umí hledat podstatné souvislosti a navrhovat optimální postupy. Čaroděj i šaman, který vládne tajnou magií, díky níž vše funguje správně. Je prvním i posledním, na nějž se obracíme v případě, když si už opravdu nevíme rady. Servery, o které se stará, se stejně jako my, mají s Ondrou jako v bavlnce.

Ondra
Dum spiro spero
Kdysi zapálený, dnes už jen oficiálně registrovaný skaut přezdívaný Okoun. Pro rozptýlení svůj mozek rád zaměstná vymýšlením neužitečných blbin, které potěší nebo pobaví. A pokud mu to přinese dvojnásobné vítězství v Becherovka Game, tak jedině dobře. Ondru baví hradecké divadlo, a to pro jeho nevšední nápaditost a ironické zabarvení. Nepohrdne ani dobrým filmem či poutavou knihou. Srdcovou záležitostí je pro něj anglická kultura. Přítel cyklistiky a sjezdového lyžování, avšak o běžkách neřekne jinak než „dílo Satanovo“. Z oken Ondrova bytu se po večerech kromě podmanivé vůně kulinářských skvostů linou také čarovné tóny oblíbeného indie, klasiky nebo alt-rocku. Každá příprava exotického sypaného čaje je pro něj malý obřad, který uklidňuje jeho mysl a zbystřuje smysly. 

Náš tým

Svůj život Petr zasvětilOpravdové štěstí je pro Marii to,Martin do toho rád buší Svoboda se pro Barču stalaPavel miluje rychlý auta Jirka kope jako PeléKamil si rád postavíMarie a její čtyřnohý přítelŠtěpán dokáže ocenit i to, Kateřina miluje brzká ránaZahrada je pro Ninu
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
NinaSkaldaPavlaPavelMartinOndraBarčaŠtepánKamilKateřina
telefon603 579 377