Optimato

Pavlu fascinuje vesmír

Pavla zajišťuje chod celé naší kanceláře
a existence života v něm
 

Pavla má v Optimatu na starost vedení kanceláře po administrativní stránce. Eviduje došlé objednávky, zadává je do interních systémů a následně zpracovává. Obstarává materiály sloužící jako podklady pro firemní účetnictví. Kontroluje platby a pohledávky, pořizuje zápisy a zabezpečuje agendu pro firemní akce. 

Díky výborným komunikačním vlastnostem a příjemnému vystupování dokáže v rámci zajištění chodu recepce skvěle pečovat nejen o nás, ale i naše stávající klienty. 

Pavlu vždy fascinovala otázka mimozemských civilizací
Od domněnek k faktům
Pavlu zajímají paranormální jevy. Jejím koníčkem je studium existence inteligentních forem mimozemského života. Fascinují ji veškeré iracionální skutečnosti vyvolávající řadu otázek a kontroverzí. Ve volných chvílích nejraději sedá na kolo a jede načerpat energii do přírody. Vyznává zdravý životní styl, cvičí a také posiluje. Zamilovala si chataření. Za ideálně strávený čas pokládá návštěvu kina nebo poslech oblíbené hudby. Cítí se dobře ve společnosti, obklopena svou rodinou a blízkými přáteli. 

Náš tým

Svoboda se pro Barču stalaMarie a její čtyřnohý přítelJirka kope jako PeléOpravdové štěstí je pro Marii to,Svůj život Petr zasvětilPavel miluje rychlý auta Martin do toho rád buší Zahrada je pro NinuOndra má rád každou cestu Kateřina miluje brzká ránaKamil si rád postavíŠtěpán dokáže ocenit i to,
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 15 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
PavlaMartinBarčaOndraNinaMichalPavelSkaldaKamilKateřinaŠtepánPavla
telefon603 579 377