Optimato

Štěpán dokáže ocenit i to,

Štěpán má v Optimatu na starost vedení projektů a realizaci marketingových strategií
co jiní přehlížejí
 
Štěpán dohlíží v Optimatu na průběh projektů a směrování firmy. Zabezpečuje obchodní činnost a zastupuje společnost na jednáních s klienty. Navrhuje a realizuje marketingové strategie. V rámci UX klade důraz na vývoj systémů z hlediska jejich užitečnosti, účinnosti a snadného používání. Baví ho hledat nové cesty, překvapivé souvislosti a zajímavé příležitosti.
 
V práci se snaží obklopovat pohodovými lidmi a vytvářet uvolněnou atmosféru, která je tím pravým podhoubím pro rozvoj kreativity. Uvědomuje si, jak důležitá je správná motivace. 
Štěpán má roztodivný koníček - sbírá fotografie poklopů kanálů
Za uměním, které psal sám život
Štěpán je vášnivý sběratel fotografií poklopů kanálů. Považuje to za zajímavé a naprosto opomíjené užité umění s pozoruhodnou historií, významem a přesahem. Svoji unikátní sbírku aktuálně doplňuje o evropská města a doufá, že se časem ji podaří rozšířit do celého světa. V práci i v osobním životě si Štěpán váží lidí zapálených pro věc, kteří se nebojí opustit zavedená klišé a být originální, třebaže občas na hraně. Umí ocenit každou profesionálně odvedenou práci a inovativní nápad. 

Projekty, na kterých Štěpán pracoval

Žádné články nejsou k dispozici.

Náš tým

 Kateřina miluje brzká ránaSvoboda se pro Barču stalaPavel miluje rychlý auta Marie a její čtyřnohý přítelMartin do toho rád buší Kamil si rád postavíSvůj život Petr zasvětilOndra má rád každou cestuOpravdové štěstí je pro Marii to,Zahrada je pro NinuJirka kope jako PeléPavlu fascinuje vesmír
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 15 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
ŠtepánPavlaKateřinaPavlaNinaOndraSkaldaMartinBarčaPavelMichalKamil
telefon603 579 377