Optimato

Podporujeme nekomerční (občanské) aktivity

Aternativní školství v Hradci Králové, o. s.

Občanské sdružení Příznivci waldorfského školství vzniklo s cílem založit waldorfskou školu v Hradci Králové. Působí od roku 2006 a za tu dobu prodělalo spíše kvalitativní než kvantitativní vývoj.
Waldorfská pedagogika je založena na rozvoji člověka ve vědomou svobodnou bytost. To vyžaduje aktivní přístup ke světu i k sobě samému. Proto i waldorfské školy vždy vyrůstají z aktivní činnosti rodičů a příznivců.
Je to práce zdlouhavá, ale věříme, že i v Hradci Králové jednou přinese své plody.
Waldorfské školství

Ultimate Frisbee

Ultimate Frisbee je kolektivní bezkontaktní sport, v němž vítězí tým, který má na konci hrací doby vyšší počet bodů. Hrají proti sobě dvě družstva o sedmi hráčích.
Ultimate se hraje na hřišti o rozměrech cca 100x37 metrů (polovina fotbalového hřiště na délku). Na obou koncích hřiště jsou potom vyznačeny koncové zóny o hloubce cca 18 metrů.
Frisbee

Skauting

Skauting  - to jsou kamarádi, přátelé a společenství lidí, kteří sdílejí podobné hodnoty. Vyrůstat ve skautském oddíle znamená chopit se šance žít naplno. Být aktivní a najít vlastní místo ve světě. Skauting je příležitost rozvíjet nejen sebe, ale i své okolí.
Skauti a skautky se snaží tvořit lepší svět tím, že berou vlastní život do svých rukou.
Skauting všestranně působí na rozvoj osobnosti dětí a mladých lidí prostřednictvím her, zážitků, aktivit a mnoha dalších činností.
Skauting

Hranostaj - sbírka her

Proč právě Hranostaj? A proč je takový, jaký je?
Možná jsi se již někdy dostal do situace, kdy jsi potřeboval sehnat nějakou hru na určitou příležitost. Věděl jsi přibližně, jakou hru, pro kolik hráčů jakého věku, do jakého prostředí apod. A protože se nebojíme nových technologií, kde jinde si pomoci, než na internetu.
Naším hlavním záměrem je proto nabídnout službu, která umožňuje snadno a s minimální námahou prohledávat širokou a udržovanou databázi her.
Hranostaj

BOINC

Berkeley Open Infrastructure for Network Computing (BOINC) software pro distribuované výpočty. Staňte se dobrovolníkem - využívejte volný čas vašeho počítače (Windows, Mac, Linux) k hledání léků proti nemocem, studování globální oteplování, k objevení pulsarů nebo k mnohému dalšímu vědeckému výzkumu. Je to bezpečné a jednoduché.
Boinc

Liga otevřených mužů

Liga otevřených mužů je nezisková organizace se sídlem v Praze, která vznikla v roce 2006.
 
Podporuje muže v jejich snaze vzít život do vlastních rukou. Informuje je o tom, jak se začít aktivně starat o svoje zdraví, učí pracovat na osobním růstu, pečovat vztahy v rodině i přispívat k rozvoji občanské společnosti.  
logo Ligy otevrenych muzu
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 16 let
se věnujeme reklamě
na internetu.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Optimato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
PavelBarčaOndraPavlaKamilSkaldaNinaMartinŠtepánKateřina
telefon603 579 377